…w intencji sakramentalnego małżeństwa zagrożonego rozpadem

FORMUŁA PRZYRZECZENIA DUCHOWEGO WSPIERANIA

Święta Rodzino z Nazaretu zatroskany(a) o los sakramentalnych małżeństw ja………………………………….przyrzekam i postanawiam, że od dnia …………………………przyjmuję w opiekę duchową jedno sakramentalne małżeństwo zagrożone rozpadem, które znane jest Bogu, aby przez 90 dni modlić się o uratowanie tego małżeństwa przed rozpadem i o umocnienie go w miłości i łasce Bożej.

Postanawiam:

• odmawiać codziennie koronkę do Świętej Rodziny oraz codzienną modlitwę Duchowego Wspierania ,

•przyjąć(nieobowiązkowo)postanowienie……………………………

CODZIENNA MODLITWA DUCHOWEGO WSPIERANIA

Święta Rodzino z Nazaretu! Proszę Cię w intencji sakramentalnego małżeństwa zagrożonego rozpadem, które znane jest Bogu. Otocz je Swoją przemożną opieką, udziel mu łaski wytrwania w przysiędze małżeńskiej aż do śmierci, a wszystkie trudności, które pojawiają się na jego drodze niech z Twoją pomocą przezwyciężą. Wzmocnij w nich miłość i zgodę. Niech wiedzione Twoim wzorem wzrasta w cnotach. Amen.

Święta Rodzino – wspomagaj nas!

Bł. Mario i Luigi Quattrocchii – módlcie się za nami!

Bł. Zélie i Louisie Martin – módlcie się za nami!

Bł. Lauro Vicuna – módl się za nami!

 

13 odpowiedzi na „…w intencji sakramentalnego małżeństwa zagrożonego rozpadem

 1. kasia pisze:

  Panie odrodź miłość w sercu mojego męża do mnie, uwolnij go od związku z inną kobietą…, nawróć na drogę naszego sakramentalnego związku…, spraw by wrócił w miłości do mnie i rodziny…, Boże uratuj nasze małżeństwo. Połącz nas na nowo… w miłości wierności uczciwości i jedności.

 2. Jadwiga pisze:

  Boże ratuj małżeństwo naszych dzieci, wybacz zdradę, ulecz serca i daj powrót czystej miłości. Błagam Cię Wszechmogący Boże – ratuj.

 3. lucyna pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie małżeństwa Joanny i Alana, po trzech latach wspólnej drogi, niepowodzeniach w rodzicielstwie (poronienie ..), mąż opuścił swoją żonę i mówi że, zastanawia się co dalej, czy nadal chce z nią być.

 4. kasia pisze:

  Dobry Boże połącz nas na nowo w Twojej miłości. O nawrócenie powrot do mnie i rodziny oraz uwolnienie ze związku z inną kobietą – proszę Cię Panie – dla mojego męża Michała, odrodź miłość wierność, jedność i uczciwość między nami. Ufam Ci Panie. Ratuj nas!

 5. Sabina pisze:

  Proszę o modlitwę w celu uratowania mojego małżeństwa, proszę aby mąż wybaczyl mi zdradę, aby miłość zwyciężyła nad żalem i nienawiścią. Żeby zapanowal między nami pokój i zgoda! Bog zapłać!

 6. Kadu pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji ocalenia mojego małżeństwa, odrodzenia ciepłych relacji, dar szczerego dialogu, wzajemnego wybaczenia doznanych krzywd. Panie Jezu, spraw, by powróciła miłość i zaufanie.

 7. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Za mnie i mojego męża Grzegorza, za nasze dzieci.

 8. Sandra pisze:

  Boże Miłosierny błagam z całego serca o uratowanie mojego związku z Adamem. O powrót jego miłości. Zrozumienie dla mnie i opamiętanie. Abyśmy już dalej mogli iść przez życie razem we wspólnej miłości, szacunku i wierności. Proszę uzdrów Panie nasze relacje.

 9. Wiola pisze:

  Boże, proszę o łaskę nawrócenia dla męża i aby na nowo spojrzał na mnie sercem pełnym miłości do mnie. O uratowanie mojego małżenstwa.

 10. Beata pisze:

  Błagam z całego serca o uratowanie mojego związku z Markiem. O powrót jego miłości. Zrozumienie dla mnie i opamiętanie. Abyśmy już dalej mogli iść przez życie razem we wspólnej miłości, szacunku i wierności. Proszę uzdrów Panie nasze relacje.

 11. Teresa pisze:

  Błagam Cię Swięta Rodzino Nazaretańska w intencji mojej Rodziny – jej ocalenia oraz za mnie – duszę zbłąkaną i ginącą, dręczoną straszliwie przez złego ducha – błagam, spraw, żeby ktoś odmówił za mnie nowennę pompejańską, żebym znalazła drogę do Boga i uzyskała jego Miłosierdzie i łaskę, wbrew ogromowi zła, które się temu sprzeciwia i słabości. Inaczej zginiemy.

 12. katarzyna pisze:

  Panie Jezu , spraw aby w małżeństwie Katarzyny i Józefa odrodziła się miłość i zaufanie.

 13. Basia pisze:

  Boże chroń małżeństwo brata Krzysztofa przed rozpadem, uwolnij od złego ducha, pomóż Boże i Mateczko Nieustającej Pomocy. Bóg zapłać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *